Cytat:
|
Probierz i Bednarz grają na uczuciach kibiców.
|
Tylko to też im najwyraźniej średnio wychodzi bo Bednarz najpierw kupczył nas Brożkiem, a podpisany został Sikorski i jeszcze kur wziął jego numer. Co do Daniela to ja nie będę miał do niego pretensji jak będzie słabo grał. Ma dwie nogi, fizycznie jest zdolny do biegania, niech robi co może, mając na uwadzę że to jest polska liga to wybieganie meczu potrafi wystarczyć aby zostać bohaterem czy strzelić masę goli. Życzę mu jak najlepiej i nie oceniam go poprzez to, że nie trafił na pustą. To po prostu może się zdarzyć.
Niesamowite.