Gwiaździsty napisał(a):

No to wtedy zobaczymy ilu chodzi dla Wisły jako klubu a ilu dla sukcesu, medialnej otoczki i ....kiełbachy . Tacy dzisiaj sa tu jutro tam a pojótrze nie wiadomo gdzie. W czasach trudnych prawdziwi fani zostają ze swoim klubem na dobre i złe a ci tzw. wypełniacze trybun znajdują sobie inny obiekt zainteresowań. Pewnie jeszcze nie domyli buziek z farbek i dobrze nie upchneli w szafach lub smietnikach peruk i cylindrów po ogólnokrajowym festynie.
|
Może zamiast dobrych grajków należy zakontraktować legendarnych kiełbasiarzy spod hali targowej (Krakusi wiedzą kogo)? Nie Melikson, Genkov czy Sikorski, ale dobra kiełbasa od Gości Spod Hali zapełni nasz stadion!Taniej, smacznie i bogato!

@ wolfy
Bednarz prawie "domknął kadrę" za czapkę gruszek czyli liczba dusz się zgadza i Cupiałowi lżej (w portfelu). Polaków też więcej = misja wykonana.
No a Probierzowi wpada fajna sumka co miesiąc więc trza robić dobrą minę póki się da... Jesień pokaże...
Jeśli Probierz jest takim asem jak mu się wydaje i Melikson zostanie to myślę, że będziemy w zimie na pudle. A wtedy BC oprzytomnieje.