Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57374
Stary 25.06.2012, 19:23
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to wtedy zobaczymy ilu chodzi dla Wisły jako klubu a ilu dla sukcesu, medialnej otoczki i ....kiełbachy . Tacy dzisiaj sa tu jutro tam a pojótrze nie wiadomo gdzie. W czasach trudnych prawdziwi fani zostają ze swoim klubem na dobre i złe a ci tzw. wypełniacze trybun znajdują sobie inny obiekt zainteresowań. Pewnie jeszcze nie domyli buziek z farbek i dobrze nie upchneli w szafach lub smietnikach peruk i cylindrów po ogólnokrajowym festynie.
Może zamiast dobrych grajków należy zakontraktować legendarnych kiełbasiarzy spod hali targowej (Krakusi wiedzą kogo)? Nie Melikson, Genkov czy Sikorski, ale dobra kiełbasa od Gości Spod Hali zapełni nasz stadion!Taniej, smacznie i bogato!
@ wolfy
Bednarz prawie "domknął kadrę" za czapkę gruszek czyli liczba dusz się zgadza i Cupiałowi lżej (w portfelu). Polaków też więcej = misja wykonana.
No a Probierzowi wpada fajna sumka co miesiąc więc trza robić dobrą minę póki się da... Jesień pokaże...
Jeśli Probierz jest takim asem jak mu się wydaje i Melikson zostanie to myślę, że będziemy w zimie na pudle. A wtedy BC oprzytomnieje.
Powód: abc
Ostatnio edytowane przez arti : 25.06.2012 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując