Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57372
Stary 25.06.2012, 19:18
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Tak narzekacie że nie mamy wzmocnień. A może warto by się przyjrzeć tym młodym co będą z pierwsza drużyną trenować.. Już dawno nie pamiętam by tylu młodych,tak młodych trenowało z pierwszą drużyną Wisły.
1. Kocoń, rocznik 93 - bramkarz
2.Piwowarczyk, rocznik 93 - obrońca
3. Lepiarz, rocznik 94 - obrońca
4. Żemła, rocznik 95 - obrońca
5. Stolarczyk, rocznik 96 - pomocnik
6. Lucas Guedesa, - rocznik 96 - pomocnik
7. Kamiński - rocznik 95 - napastnik
Warto pamiętać że jest jeszcze młody Alan Uryga rocznik 94 - obrońca.
Jeśli z 8 niech połowa wypali to będziemy mieli 4 młodych w podstawowym składzie.....Trzeba tylko trzymać kciuki

No i nie zapominajmy o trampkarzach, gdyby połowa z nich wypaliła to będziemy mieli 100% wychowanków w składzie!

Niektórzy z was zbyt dosłownie rozumieją pojęcie "wprowadzania młodych do drużyny".
W normalnym klubie trenowanie z pierwszą drużyną i debiut w seniorach jest zakończeniem długiej, opracowywanej przez ekspertów, drogi poprzedzonej selekcją, specjalistycznym treningiem, nauką taktyki itp.
U nas Zarząd zapomina o tych wszystkich krokach i uznaje, że wystarczy wziąć kilku młodych chłopaków, którzy dotychczas trenowali na kretowiskach i nagle się okaże, że mamy pierwszoligowych piłkarzy.

Probierzowi przynajmniej płacą za wygadywanie podobnych bzdur, wy to robicie za darmo.
Odpowiedz cytując