Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19240
Stary 25.06.2012, 18:58
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
,ciekawe czy to nowy wzor koszulek na ten sezon?
Ty tak serio? Naprawdę nie widzisz różnicy między takim strojem a koszulką meczową? Po za tym nasze cudne "odwołujące się do historii" trykoty wcisnęli nam na dwa sezony niestety:/ Ale ładnie by wyglądał taki Herbalife w miejscu Telefoniki. Zawsze jakaś odmiana.
Odpowiedz cytując