kriswisla napisał(a):

|
,ciekawe czy to nowy wzor koszulek na ten sezon?
|
Ty tak serio? Naprawdę nie widzisz różnicy między takim strojem a koszulką meczową? Po za tym nasze cudne "odwołujące się do historii" trykoty wcisnęli nam na dwa sezony niestety:/ Ale ładnie by wyglądał taki Herbalife w miejscu Telefoniki. Zawsze jakaś odmiana.