Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 25.06.2012, 18:51
Czeski Starovar mi smakuje,wiele nie kosztuje a czuc wyraźną chmielową goryczke.Z Niemieckich piw lubie Veltinsa ale z butelki oczywiście.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.06.2012 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując