AYALA napisał(a):

|
ja myśle że tym rządowym mediom nie jest na ręke ujawnienie prawdy o Smoleńsku bo sie zwyczajnie boją że mogłoby dojśc do konfliktu zbrojnego a wtedy ci cich właściciele straciliby milionowe majątki,wszytskiego nie zdążyliby spieniężyc..
|
Jakiego konfliktu zbrojnego?! Z choinki się urwałeś? Komu byłby taki konflikt na rękę?