Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57368
Stary 25.06.2012, 18:21
Nie wiem czy ja dobrze wszystko usłyszałem ale Probierz powiedział chyba coś w stylu:
"Chcemy zawodnika, a on mówi nam, że musi się zastanowić bo oferty z trzech innych klubów. Takich piłkarzy my w takim wypadku nie chcemy. Albo ktoś chce przyjść do Wisły albo nie. "

Według mnie to chyba normalne, że jak ktoś ma jeszcze inne oferty to się zastanawia, którą wybrać, magią nazwy zawodników nie przyciągniemy.

Również liczyłem że lewym obrońcą którego chcemy zakontraktować jest Dudu, taki piłkarz w sezonie mógłby zrobić z 5 asyst, a nawet więcej zważywszy że Genkovowi to piłkę trzeba wrzucić najlepiej na głowę.
Martwi mnie brak chęci pozyskania środkowego pomocnika.
Odpowiedz cytując