|
Z tych popularnych zagranicznych piw to mi zasmakował Budweiser oraz Krusovice.A co do piw miodowych mi jakoś nie podchodzą za bardzo,może zimą w formie grzańca by były dobre,ale w normalnych warunkach wolę tradycyjny smak.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|