Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57367
Stary 25.06.2012, 18:19
Tak narzekacie że nie mamy wzmocnień. A może warto by się przyjrzeć tym młodym co będą z pierwsza drużyną trenować.. Już dawno nie pamiętam by tylu młodych,tak młodych trenowało z pierwszą drużyną Wisły.
1. Kocoń, rocznik 93 - bramkarz
2.Piwowarczyk, rocznik 93 - obrońca
3. Lepiarz, rocznik 94 - obrońca
4. Żemła, rocznik 95 - obrońca
5. Stolarczyk, rocznik 96 - pomocnik
6. Lucas Guedesa, - rocznik 96 - pomocnik
7. Kamiński - rocznik 95 - napastnik
Warto pamiętać że jest jeszcze młody Alan Uryga rocznik 94 - obrońca.
Jeśli z 8 niech połowa wypali to będziemy mieli 4 młodych w podstawowym składzie.....Trzeba tylko trzymać kciuki
Odpowiedz cytując