Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14152
Stary 25.06.2012, 17:42
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Z Cracovii? No chyba Cię pogięło.

Poza tym nasz wielki Wiceprezes Jacek B. już skończył wzmacnianie zespołu. Quioto, Sikorski, Głowa, Miśkiewicz i moze Dudu. Wielkie transfery nie ma co. Walka o puchary bedzie rozpaczliwa
Przecież na całym świecie są takie transfery gdzie zawodnik przechodzi do odwiecznego rywala, a ten cały Saidi nic złego o Wiśle nigdy nie mówił( przynajmniej ja nic o tym nie wiem) obiektywnie to bardzo dobry piłkarz jak na ekstraklase polską a w większej drużynie może być tylko lepszy.
300 tysięcy euro to śmieszna kwota jak za niego ale pewnie u nas i tyle kasy się nie znajdzie... no chyba,że kogoś sprzedamy ale wtedy pewnie Saidi będzie już w Poznaniu.
Odpowiedz cytując