Czytaliście wywiad na Onecie o naszych Orłach?
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...5,artykul.html
Najbardziej mi się spodobał fragment:
Czy ci piłkarze są pracowici?
Tak. Nie mają wyjścia. Na zgrupowaniu kadry nie można powiedzieć: "Przepraszam bardzo, jestem zmęczony, idę się przespać". Ci ludzie schodzili z treningu na czworakach. Tarzali się ze zmęczenia. Nic dziwnego, treningi trwały po dwie godziny, dwa razy dziennie. Maksymalnie siłowe: bieganie z obciążeniem, poza tym ćwiczenia wydolnościowe, kondycyjne, wytrzymałościowe, a potem jeszcze na koniec normalny mecz, na pełnych obrotach. Wieczorem to samo. Nie, nie można im zarzucić, że się nie przygotowali do tego turnieju. Co zawiodło? Nie wiem.
