Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 25.06.2012, 17:38
Czytaliście wywiad na Onecie o naszych Orłach?
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...5,artykul.html


Najbardziej mi się spodobał fragment:

Czy ci piłkarze są pracowici?
Tak. Nie mają wyjścia. Na zgrupowaniu kadry nie można powiedzieć: "Przepraszam bardzo, jestem zmęczony, idę się przespać". Ci ludzie schodzili z treningu na czworakach. Tarzali się ze zmęczenia. Nic dziwnego, treningi trwały po dwie godziny, dwa razy dziennie. Maksymalnie siłowe: bieganie z obciążeniem, poza tym ćwiczenia wydolnościowe, kondycyjne, wytrzymałościowe, a potem jeszcze na koniec normalny mecz, na pełnych obrotach. Wieczorem to samo. Nie, nie można im zarzucić, że się nie przygotowali do tego turnieju. Co zawiodło? Nie wiem.


Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując