Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57359
Stary 25.06.2012, 15:48
wierny napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem dziwnie spokojny, że Sikorski pozytywnie zaskoczy. A po artykule weszło jestem niemal pewny, że tak będzie.
Aha, wolicie mieć Sikorskiego czy zamiast niego Saganowskiego?

To trochę jak wybór między dżumą a cholerą.

Sikorski może pozytywnie zaskoczyć tylko jeżeli będziemy mieli niziutkie oczekiwania. Tak jest w moim przypadku więc nawet jeśli strzeli jedną bramkę przez cały sezon, to uznam to za sukces.

Całe szczęście, że cała liga w tym okienku transferowym szuka wzmocnień po śmietnikach. W przeciwnym wypadku bałbym się o naszą pozycję w tabeli.
Brak transferów z klubu będzie najlepszą informacją.
Odpowiedz cytując