wierny napisał(a):

Ja jestem dziwnie spokojny, że Sikorski pozytywnie zaskoczy. A po artykule weszło jestem niemal pewny, że tak będzie.
Aha, wolicie mieć Sikorskiego czy zamiast niego Saganowskiego?
|
To trochę jak wybór między dżumą a cholerą.
Sikorski może pozytywnie zaskoczyć tylko jeżeli będziemy mieli niziutkie oczekiwania. Tak jest w moim przypadku więc nawet jeśli strzeli jedną bramkę przez cały sezon, to uznam to za sukces.
Całe szczęście, że cała liga w tym okienku transferowym szuka wzmocnień po śmietnikach. W przeciwnym wypadku bałbym się o naszą pozycję w tabeli.
Brak transferów z klubu będzie najlepszą informacją.