Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#749
Stary 25.06.2012, 15:45
Tak, jak przewidywalem, nastapila deklasacja Anglikow...szkoda tylko, ze sprawy nie udalo sie zakonczyc wczesniej. Hodgson, jak Smuda, poprostu sie skompromitowal. Majac niezly potencjal ludzki zaproponowal futbol oparty na staniu calej druzyny na 20 m przed wlasna bramka...zero taktyki, stawianie na slabych pilkarzy(Young, Milner) i dziwne zmiany. Anglia moze za 20 lat o cos powalczy, jesli popracuje na powaznie nad mlodzieza. Ta generacja pilkarzy potrafi tylko kopnac pilke przed siebie i szybko biegac, a to troche za malo na arenie miedzynarodowej w XXIw. Przykra sprawa, bo majac taka lige, na kazdej imprezie jest zenada.
Odpowiedz cytując