Wyświetl pojedynczy post
pasibrzuch
Junior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7400
Stary 25.06.2012, 15:28
Po co w ogóle tyle szumu o tym NAJEMNIKU?A robienie z niego jakiejś legendy Wisły to już w ogóle jaja jak berety Chłop był raptem 2.5 roku w Krakowie...Zagrał 51 meczów ligowych,strzelił całe 3 bramki.tak,tak..zaraz będzie nagonka,że nie występy są ważne,tylko to co robił.Gówno robił i taka jest prawda,bo nie przez bujanie się po mieście z chłopakami staje się legendą.I ta jego koszulka "wierność".Chyba do pieniędzy.
Odpowiedz cytując