Po co w ogóle tyle szumu o tym NAJEMNIKU?A robienie z niego jakiejś legendy Wisły to już w ogóle jaja jak berety

Chłop był raptem 2.5 roku w Krakowie...Zagrał 51 meczów ligowych,strzelił całe 3 bramki.tak,tak..zaraz będzie nagonka,że nie występy są ważne,tylko to co robił.Gówno robił i taka jest prawda,bo nie przez bujanie się po mieście z chłopakami staje się legendą.I ta jego koszulka "wierność".Chyba do pieniędzy.