Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19235
Stary 25.06.2012, 15:01
http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&theate Wilku z Maorem na sesji zdjeciowej w herbalife,ciekawe czy to nowy wzor koszulek na ten sezon?
Ostatnio edytowane przez kriswisla : 25.06.2012 o godz. 15:17.
Odpowiedz cytując