Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8639
Stary 25.06.2012, 15:00
hunter napisał(a):Wyświetl post
Przecież chyba niedawno było info że w tym roku nie ma szans na wprowadzenie sprzedaży on-line.
to ja już nie wiem co byłoby bardziej kompromitujące dla klubu - zatrudnienie napastnika, który nie trafia z 30 cm, czy nie wprowadzenie sprzedaży online, gdy mają ją już nawet Piast Gliwice czy GKS Bogdanka.

Odpowiedz cytując