hunter napisał(a):

|
Przecież chyba niedawno było info że w tym roku nie ma szans na wprowadzenie sprzedaży on-line.
|
to ja już nie wiem co byłoby bardziej kompromitujące dla klubu - zatrudnienie napastnika, który nie trafia z 30 cm, czy nie wprowadzenie sprzedaży online, gdy mają ją już nawet Piast Gliwice czy GKS Bogdanka.