Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57353
Stary 25.06.2012, 14:48
Mnie zastanawia w jaki sposób Probierz chce grać 4-3-3 skoro my nie mamy środkowych pomocników

Pareiko (Miśkiewicz) - Jovanovic (Burliga), Głowacki (Czekaj), Chavez (Bunoza), - Sobol (Brud..?), Melikson? (Garguła?), Wilk (Chrapek?) - Małecki (Quioto), Genkov (Sikorski ), Iliev (Kirm)

+Boguski, Jaliens...

Zapowiada się "ciekawy" sezon
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując