Mnie zastanawia w jaki sposób Probierz chce grać 4-3-3 skoro my nie mamy środkowych pomocników
Pareiko (Miśkiewicz) - Jovanovic (Burliga), Głowacki (Czekaj), Chavez (Bunoza),


- Sobol (Brud..?), Melikson? (Garguła?), Wilk (Chrapek?) - Małecki (Quioto), Genkov (Sikorski

), Iliev (Kirm)
+Boguski, Jaliens...
Zapowiada się "ciekawy" sezon
