Gwiaździsty napisał(a):

|
Koko koko euro spoko już sie kończy. Teraz lepiej się przygotować na czas wielkiej smuty w lidze i to we wszystkich klubach. Dobrze to już było. Teraz bida z nędzą i rachunki do płacenia po skończonej imprezie. Puchary to będą takie jak gra reprezentacji PZPN-u na Euro.
|
Oj tam... Będzie chodziło na R22 jakieś 6-7 tysięcy czyli tyle ile życzył sobie Małecki oraz jego fani. Wielu zgodnie twierdzi, że wtedy atmosfera jest najlepsza (np. mecz z Ruchem) więc myślę, że dla wielu następuję okres tak wielkiej szczęśliwości jakiej już dawno nie zaznali
Ravers napisał(a):

|
Nie przekreślałbym Sikorskiego
|
Nie przekreślałbym Boguskiego
