Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57351
Stary 25.06.2012, 14:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Koko koko euro spoko już sie kończy. Teraz lepiej się przygotować na czas wielkiej smuty w lidze i to we wszystkich klubach. Dobrze to już było. Teraz bida z nędzą i rachunki do płacenia po skończonej imprezie. Puchary to będą takie jak gra reprezentacji PZPN-u na Euro.
Oj tam... Będzie chodziło na R22 jakieś 6-7 tysięcy czyli tyle ile życzył sobie Małecki oraz jego fani. Wielu zgodnie twierdzi, że wtedy atmosfera jest najlepsza (np. mecz z Ruchem) więc myślę, że dla wielu następuję okres tak wielkiej szczęśliwości jakiej już dawno nie zaznali



Ravers napisał(a):Wyświetl post
Nie przekreślałbym Sikorskiego
Nie przekreślałbym Boguskiego
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.06.2012 o godz. 14:54.
Odpowiedz cytując