|
Zazwyczaj nie komentuję transferów dopóki nie rozegrają tych kilku spotkań w sezonie. Ale przy tyym Sikorskim nie wiem co mam myśleć... Koleś nie potrafi strzelić bramki przez cały sezon (zasłynął jedynie tym, że w meczu z GKSem Bełchatów nie trafił do pustej bramki z metra), i on trafia do Wisły? Ehhh widzę, że środek tabeli w tym sezonie niczego nie nauczył...
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."
|