Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57348
Stary 25.06.2012, 14:18
Ale dlaczego ty od razu stawiasz gościa na straconej pozycji? Ma dopiero 20 lat, gdzie w Polsce zawodnik 25 letni jest jeszcze młody. Trzeba dać mu szanse, zagrał 30 meczów w sezonie w drużynie, która zajęła 4 mejsce w lidze, a mogła wyższe gdyby nie to że zwyczajnie odpuścili końcówkę patrząc na możliwości realistycznie na pewno mu coś to dało. Jest zawodnik za któego nic nie płacimy to dlaczego od razu go skreślać?
Odpowiedz cytując