Wyświetl pojedynczy post
fabio
Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57347
Stary 25.06.2012, 14:11
I czemu lamentujecie ? Ja wierze że Probierz to ladnie poukłada i bedzie niesamowicie dobrze, trzeba być dobrej myśli, bo nic innego nie zostało. Chyba że przyjdzie Franek KOKO Smuda.
Odpowiedz cytując