Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fabio
Member
Od: 08.2005
Offline
#
57347
25.06.2012, 14:11
I czemu lamentujecie ? Ja wierze że Probierz to ladnie poukłada i bedzie niesamowicie dobrze, trzeba być dobrej myśli, bo nic innego nie zostało. Chyba że przyjdzie Franek KOKO Smuda.
fabio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fabio
Znajdź inne posty napisane przez fabio