Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
57342
25.06.2012, 13:31
s1mone
napisał(a):
Nie wiem skąd to larum. Przecież naszym podstawowym napastnikiem jest Genkov a Sikorski to tylko uzupełnienie składu.
Larum stąd że kiedyś wyjdzie na murawę i będzie musiał zagrać. Ot, prozaiczne wyjaśnienie.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz