Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57342
Stary 25.06.2012, 13:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd to larum. Przecież naszym podstawowym napastnikiem jest Genkov a Sikorski to tylko uzupełnienie składu.
Larum stąd że kiedyś wyjdzie na murawę i będzie musiał zagrać. Ot, prozaiczne wyjaśnienie.
Odpowiedz cytując