laxa napisał(a):

Sikorskiemu nie udało się strzelić bramki w 467 minut, ale np. taki Dwaliszwili strzelił tylko 3 (w tym 1 z karnego) w przeciągu 1049 minut, co daje mu średnią - 1 gol na 350 minut.
To tylko obrazuje, że w Polonii miał najgorsze statystyki i mam nadzieję, że dotyczy to również naszego nowego zawodnika.
|
Może kogoś byś nabrała, ale naprawdę na tym forum znajdują się osoby które oglądają Ekstraklase i wiedzą, że Dwaliszwili w zeszłej rundzie to był najlepszy zawodnik Polonii mający dodatkowo jeszcze 4 asysty. Zresztą po co ja będę odpisywał na te bzdury. Wejdz na forum Poloni to sie dowiesz co kibice oglądający Sikorskiego i Dwaliszwiliego na codzień sądzą o nich.