Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57331
Stary 25.06.2012, 12:57
Koko koko euro spoko już sie kończy. Teraz lepiej się przygotować na czas wielkiej smuty w lidze i to we wszystkich klubach. Dobrze to już było. Teraz bida z nędzą i rachunki do płacenia po skończonej imprezie. Puchary to będą takie jak gra reprezentacji PZPN-u na Euro.
Odpowiedz cytując