Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8638
Stary 25.06.2012, 12:47
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Nowy sezon się zbliża, za niedługo pewnie wystartuje sprzedaż karnetów, a o biletach on-line dalej nic nie słychać. Zapowiada się kolejna powtórka z rozrywki.
Przecież chyba niedawno było info że w tym roku nie ma szans na wprowadzenie sprzedaży on-line.
Odpowiedz cytując