Szpen napisał(a):

|
cieszy, że wreszcie przyznałeś się, że masz paranoje. I jeszcze Larego Page'a w to mieszasz. asz Ty Ty. poszukaj zdjęcia, a znajdziesz. I nie przejmuj się głosami w głowie. Po zielonej tabletce przejdą.
|
masz Szpeniu zdjęcie satelitarne z 9 Kwietnia z wklejonym fragmentem interesującej nas polany z ....2007 roku
http://i.minus.com/iYrkQJeNnB7vx.jpg
Twój wódz Ryży nie chciał od Jankesów zdjęc sateltarnych z chwili katastrofy ,Trzy razy mu je oferowali .....ciekawe dlaczego nie przyjął

?