Sikorski... Jak dla mnie ten transfer jasno pokazuje dokad zmierza Wisla jako klub. Zmierzamy do roli... tanszej wersji Polonii. A jak wiadomo to nawet ta bogatsza wersja MP nie potrafila zdobyc

A wiec B.C juz sie tej LM nie doczeka. Ciekawe chociasz czy kolejnego MP sie doczeka... Kadrowo nawet w warunkach polskich wygladamy tak sobie. A to juz duza sztuka...
Oldpara
Cytat:
|
Na papierze Sikorski, Dudu, Głowacki, Miśkiewicz, Quioto, Burliga > Biton, Lamey, Palijic, Kurto, Diaz, Jirsak czyli dużyna została wzmocniona
|
Wzmocniona? O ile Quioto nie okaze sie Rudnevsem, to o zadnym wzmocnieniu mowy nie ma. Nie robmy jaj z pogrzebu. To jest bardziej wymiana drogiego szrotu, na tanszy szrot... niekoniecznie lepszy.