Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57319
Stary 25.06.2012, 12:32
Oldpara napisał(a):Wyświetl post

Skład z Pareiką, Głowackim, Czekajem, Jaliensem, Chavezem, Dudu, Kirmem, Małeckim, Meliksonem, Genkovem, Sobolem, Wilkiem, Burligą, Ilievem, Sikorskim, Quioto to w porównaniu do Śląska który stracił 11 zawodników, czy Lecha bez Rudnieva to skład na walkę o Mistrza.
To ironia prawda? Jakos wielkiego skoku jakosci w porownaniu z poprzednim sezonem nie ma. A papier wszystko przyjmie. Rok temu tez byla podnieta bo nikt wartosciowy nie odszedl, przyszlo kilku ciekawych grajkow (Nunez, Biton, Lamey, Jovanovic, Iliev) i mielismy miec LM i niszczyc wszystkich w lidze. Skonczylo sie dramatycznie.
Dzis do Wisly trafiaja zawodnicy, ktorzy w normalnie funkcjonujacej Wisle w zyciu by sie nie znalezli (poza Glowackim). Jaka wiec walka o mistrza? Rozumiem, ze Lech sie oslabil (glownie odejscie Ruska), ze Slask oddaje kogo popadnie, ze w Legii szalu tez nie ma ale przypomne, ze to my miniony sezon skonczylismy w srodku tabeli w wielu meczach kopiac sie we wlasne jaja.

W tym sezonie cudow nie oczekuje. Liga znow pewnie bedzie komiczna i bedzie wyscig slimakow po tytul ale przypuszczam, ze my nawet do tych slimakow nie bedziemy sie zaliczac i skonczymy lige w rejonie 5-7 miejsca. Takie mamy realia i sadze, ze niektorzy powinni przestac marzyc o MP bo ....a z Cupialem, ktory nie chce wylozyc juz zlotowki na klub i pseudoprezesem Bednarzem o tytul nie da sie walczyc nawet w naszej uposledzonej lidze.
Odpowiedz cytując