Szprotson napisał(a):
|
tobie wypowiadać sie na ten temat troche glupio skoro nawet nie wiesz kto to Chrapek
|
Ja nie wiem? Chyba mylisz mnie z kimś innym – nienawiść do Valckxa już Ci całkiem przysłoniła świat?
Szprotson napisał(a):
|
Czy jesteś w stanie podeprzec to jakims chociazby linkiem? Czy nie?
|
Ależ bardzo proszę:
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423
Można cofnąć się jeszcze wcześniej, do okresu sprzed wypożyczenia.
Jest Chrapek w kadrze pierwszego zespołu Wisły czy nie? Trenerzy widzieli w nim zawodnika, który na to zasługuje, czy nie? Widzieli w tym zawodniku talent i możliwości, które sobie poradzą na poziomie ekstraklasy?
Nie.
Dziękuję.