Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57314
Stary 25.06.2012, 12:25
Szprotson napisał(a):
tobie wypowiadać sie na ten temat troche glupio skoro nawet nie wiesz kto to Chrapek


Ja nie wiem? Chyba mylisz mnie z kimś innym – nienawiść do Valckxa już Ci całkiem przysłoniła świat?

Szprotson napisał(a):
Czy jesteś w stanie podeprzec to jakims chociazby linkiem? Czy nie?
Ależ bardzo proszę:
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423

Można cofnąć się jeszcze wcześniej, do okresu sprzed wypożyczenia.

Jest Chrapek w kadrze pierwszego zespołu Wisły czy nie? Trenerzy widzieli w nim zawodnika, który na to zasługuje, czy nie? Widzieli w tym zawodniku talent i możliwości, które sobie poradzą na poziomie ekstraklasy?

Nie.

Dziękuję.
Odpowiedz cytując