Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57313
Stary 25.06.2012, 12:23
Odwidziało mu się? To nie musiał najpierw pieprzyć o chęci wypełnieniu 5-letniego kontraktu z Wisłą. I o tym jako to Wisła wspaniała bo go wykupiła za niemałe pieniądze.


TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
A ja z tym się nie zgadzam,Melikson to profesjonalista i jakby teraz przestał grać na poważnie to skończy jak Stilić,każdy pamiętam jaki Bośniak miał pierwszy i drugi sezon w Lechu a co później się stało
Jakbyś się interesował ligą to byś wiedział, że Maor gra wielką kupę od 9 miesięcy. I jeden czy nawet półtora dobrego meczu w tak długim okresie tego nie zmienią.
Odpowiedz cytując