Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 25.06.2012, 12:15
Z całym szacunkiem do Jacka Bednarza, ale jak dla mnie jego rolę wypowiadania się na konferencji powinien przejąć Adrian Ochalik. Pan Bednarz ma problem ze złożeniem logicznego zdania (może trema na widok kamery?). I nie piszę tego złośliwie, po prostu widać z jakim trudem przychodzi mu rzeczowe informowanie o sytuacji w klubie. Zdania ucinane są w połowie (domyślnie dokańczane w głowie, często pojawiające się zjawisko), i czasami składane są bardzo przypadkowo.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując