Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
57309
25.06.2012, 12:13
Bednarz znów kompromituje klub. Najpierw szmacił imię Wisły chorymi testami bramkarzy, potem kelnerów z nadwagą, a teraz kontraktowaniem napastników od wielu miesięcy nie potrafiących zdobyć gola.
Doczekaliśmy się powrotu "fachowca"
Rinah
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rinah
Znajdź inne posty napisane przez Rinah