Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57307
Stary 25.06.2012, 12:08
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post

Nie wiem, napastnika który potrafi strzelać bramki? Który prezentuje sobą cokolwiek dobrego?

Bednarz już raz pokazał, przy Beto, a także przy Matusiaku, jaki ma talent i "nos" do ściągania napastników. Teraz znów to potwierdza. To jest komediant, nie dyrektor sportowy. Bardzo mnie ciekawi, czy i ile zarobi na boku na tym transferze - menadżer pewnie ochoczo podzieli się z nim prowizją, której nigdzie indziej by nie dostał.
tobie wypowiadać sie na ten temat troche glupio skoro nawet nie wiesz kto to Chrapek. Wiec pewnie nawet nie wiedziałeś kto to Matusiak dopóki nie przyszedł do Wisły.
Cytat:
Liczą się osądy trenerów a tutaj wszyscy dotychczasowi trenerzy Wisły nie uważali Chrapka za zawodnika wartego włączenia do pierwszej drużyny Wisły. Nikt nie widział w nim ani wielkiego talentu, ani wielkich możliwości.
Czy jesteś w stanie podeprzec to jakims chociazby linkiem? Czy nie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując