Po prostu Wiślak napisał(a):

Nie wiem, napastnika który potrafi strzelać bramki? Który prezentuje sobą cokolwiek dobrego?
Bednarz już raz pokazał, przy Beto, a także przy Matusiaku, jaki ma talent i "nos" do ściągania napastników. Teraz znów to potwierdza. To jest komediant, nie dyrektor sportowy. Bardzo mnie ciekawi, czy i ile zarobi na boku na tym transferze - menadżer pewnie ochoczo podzieli się z nim prowizją, której nigdzie indziej by nie dostał.
|
tobie wypowiadać sie na ten temat troche glupio skoro nawet nie wiesz kto to Chrapek. Wiec pewnie nawet nie wiedziałeś kto to Matusiak dopóki nie przyszedł do Wisły.
Cytat:
|
Liczą się osądy trenerów a tutaj wszyscy dotychczasowi trenerzy Wisły nie uważali Chrapka za zawodnika wartego włączenia do pierwszej drużyny Wisły. Nikt nie widział w nim ani wielkiego talentu, ani wielkich możliwości.
|
Czy jesteś w stanie podeprzec to jakims chociazby linkiem? Czy nie?