cfa napisał(a):

No to ciekawie się będzie działo.
Chyba powtórka z Kalu Uche się szykuje.
|
Uche miał jaja, żeby się postawić i jasno zadeklarować - "chcę k..a na Zachód!" Czy Melikson ma cojones jak Uche? Sytuacja z wyborem reprezentacji sprawia, że głęboko w to wątpię. Raczej jest to typ gościa grającego na kilka frontów jednocześnie. Jak ktoś mu sypnie więcej $ to tam pójdzie. A we Wiśle już ma status gwiazdy więc będzie grał na odwal się jak przez ostatnie 9 miesięcy. Jest 2x lepszy od innych z kadry więc nawet grając na odwal się to i tak od czasu do czasu zabłyśnie. To wystarczy, żeby miał miejsce w składzie.