|
Brakło własnie pytań o Pareikę i o skrzydłowych bo teraz to mamy kadrę na 5,6 miejsce niestety.A oni jeszcze mówią że mają nadzieję że kibice zanim się stęsknili i przyjdą mimo takich wzmocnień.Niestety czekamy znowu na zamknięcie okienka i na piłkarzy z kartą na ręku.Przecież sami powiedzieli że jeśli piłkarz będzie miec 3 oferty spośród naszej to Bednarz z Probierzem na siłe nikogo nie będą przekonywac.Jak sam bedzie chciał to przyjdzie..Kpina w żywe oczy co oni prezentują.Jeszcze sam Probierz mówie że kiedys grał zSikorskim i jemu nic nie trzeba mówic co od ustawienia bo to szkoła niemiecka.A Jawor tylko zamilkł jak mu Probierz z tym Gajosem wypalił.Nie będzie dobrze w tym sezonie.Jaliens zostaje bo nie chciał rozwiązywac kontraktu
|