Elendil napisał(a):

Brożek jest bez formy, Biton za 1,6 mln euro to żart, a Rudniev ile jest wart? 5 baniek?
Jeśli chce się konkretnych transferów to trzeba konkretnej gotówki, a takiej Wisła nie ma - ma taką Cupiał.
|
Nie zrozumiałeś mnie,ja nie pisałem o ściąganiu Brożka,Rudnieva czy Bitona ale o tym że potrzebny nam ktoś kto strzela te minimum 10 goli na sezon
PS:Sikorski ma numer po Brożku 23

,oby to była jego liczba goli w nadchodzącym sezonie