Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57292
Stary 25.06.2012, 11:14
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Brożek jest bez formy, Biton za 1,6 mln euro to żart, a Rudniev ile jest wart? 5 baniek?

Jeśli chce się konkretnych transferów to trzeba konkretnej gotówki, a takiej Wisła nie ma - ma taką Cupiał.
Nie zrozumiałeś mnie,ja nie pisałem o ściąganiu Brożka,Rudnieva czy Bitona ale o tym że potrzebny nam ktoś kto strzela te minimum 10 goli na sezon

PS:Sikorski ma numer po Brożku 23 ,oby to była jego liczba goli w nadchodzącym sezonie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 25.06.2012 o godz. 11:18.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując