Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
57287
25.06.2012, 11:11
Jak Sernas szedł do Zagłębia to każdy mówił: "Jakie to wielkie wzmocnienie" Co się okazało? To chyba każdy wie.
Sikorski przychodzi do nas na rok i za darmo, jak się sprawdzi to ok. Jak nie to do widzenia.
Nie rozumiem kogo tu niektórzy oczekiwali..
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_