Elendil napisał(a):

a tam pitolicie... dajcie gościowi szanse, ma kontrakt na rok z opcją przedłużenia, a nie ma 5 lat jak Dawidowski.
Tak czy inaczej: co z nowym obrońcą i skrzydłowym?
|
Wisła potrzebuje snajpera,który tak jak Brożek,Biton,Rudnev strzelają minimum 10-20 goli w sezonie a tu przychodzi Daniel Sikorski super snajper Polonii Warszawa,nie będę pisać ile zdobył bramek w poprzednim sezone bo nie mam zamiaru się nad nim pastwić ale to Bednarz takich wybiera