Daniel Sikorski w Wiśle, hip hip hurra.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisle_krakow/
Po tym co pokazał w zeszłym sezonie trudno mieć nadzieję, że nagle wyskoczy z super formą. Dobrze chciał, że Bednarz podpisał z nim tylko roczny kontrakt, nie będzie problemów jak się okaże niewypałem.
Transfer w zasadzie oceniam na razie neutralnie, moim zdaniem lepszy Sikorski niż Dudu z Nigerii.