Wyświetl pojedynczy post
Michal Krk
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57264
Stary 25.06.2012, 09:58
Daniel Sikorski w Wiśle, hip hip hurra.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisle_krakow/

Po tym co pokazał w zeszłym sezonie trudno mieć nadzieję, że nagle wyskoczy z super formą. Dobrze chciał, że Bednarz podpisał z nim tylko roczny kontrakt, nie będzie problemów jak się okaże niewypałem.

Transfer w zasadzie oceniam na razie neutralnie, moim zdaniem lepszy Sikorski niż Dudu z Nigerii.
Ostatnio edytowane przez Michal Krk : 25.06.2012 o godz. 10:08.
W życiu piękne są tyko chwile
Odpowiedz cytując