Merkury napisał(a):

|
Po Bednarzu można było się tego spodziewać, niczym kompletnie pozytywnym mnie nie zaskoczył. Mamy zespół na miejsca 6-12. Gdyby były klasowe wzmocnienia nawet przy tak małej liczbie transferów byłbym spokojny a teraz to wygląda a nóż się udo.
|
Zgadzam się tutaj z Tobą w 100 % -ach. Sprowadził kilu przeciętnych grajków. Gdyby zamiast Sikorskiego i Quioto wziął jednego, ale solidnego napastnika to byłbym zadowolony.
Poza tym : Gdzie jest skrzydłowy? Przeciez Wisła zawsze słynęła z dobrych skrzydeł, a teraz co? Beznadziejnie są obsadzone te pozycje. Jak będziemy w piątce to git. O puchary będzie bardzo cięzko
No bo jak to mozliwe skoro w poprzednim sezonie mielismy lepszy skład i 7 miejsce, a teraz osłabilismy się i co? Bedziemy wyzej? Nie sądze.