Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57262
Stary 25.06.2012, 09:44
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Po Bednarzu można było się tego spodziewać, niczym kompletnie pozytywnym mnie nie zaskoczył. Mamy zespół na miejsca 6-12. Gdyby były klasowe wzmocnienia nawet przy tak małej liczbie transferów byłbym spokojny a teraz to wygląda a nóż się udo.
Zgadzam się tutaj z Tobą w 100 % -ach. Sprowadził kilu przeciętnych grajków. Gdyby zamiast Sikorskiego i Quioto wziął jednego, ale solidnego napastnika to byłbym zadowolony.

Poza tym : Gdzie jest skrzydłowy? Przeciez Wisła zawsze słynęła z dobrych skrzydeł, a teraz co? Beznadziejnie są obsadzone te pozycje. Jak będziemy w piątce to git. O puchary będzie bardzo cięzko
No bo jak to mozliwe skoro w poprzednim sezonie mielismy lepszy skład i 7 miejsce, a teraz osłabilismy się i co? Bedziemy wyzej? Nie sądze.
Odpowiedz cytując