Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14150
Stary 25.06.2012, 09:37
Z Cracovii? No chyba Cię pogięło.

Poza tym nasz wielki Wiceprezes Jacek B. już skończył wzmacnianie zespołu. Quioto, Sikorski, Głowa, Miśkiewicz i moze Dudu. Wielkie transfery nie ma co. Walka o puchary bedzie rozpaczliwa
Odpowiedz cytując