|
Szału nie ma ale wiemy dobrze że nie gramy w pucharach więć po co nam az taka duża kadra. Odeszli ci co mieli odejsc. Niech młodzi typu Szewczyk,Chrapek ,Uryga itd ogrywaja się i nabieraja dosiwadczenia. W tym tygodniu pewnie bedzie już dopięta kadra. Melikson raczej zostanie i mam nadzieje że nie bedzie udawał kontuzji zeby nie grać.
|