Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57257
Stary 25.06.2012, 08:10
Po dzisiejszej lekturze artykułu Przeglądu Sportowego podbudowany nie jestem.
Wynika z niego że jedyne transfery na ten sezon to Sikorski i Dudu no i Quioto.
"Inne transfery będą z myślą o dalekiej przyszłości " - powiedział Bednarz.
A więc:
Przyszli: Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Michał Chrapek (Kolejarz Stróże), Łukasz Burliga (Ruch Chorzów), Rommel Quioto (CDyS Vida), Dudu Paraiba(Widzew), Sikorski (Polonia)
Odeszli: Junior Diaz (Club Brugge), Gervasio Nunez (Quilmes), Dudu Biton, Dragan Paljić, Michael Lamey, Tomas Jirsak (wolny transfer), Filip Kurto (Roda Kerkadre)


wg mnie pierwsza i (druga) "11": będzie natępująca:

.......................Pereiko? (Jovanic, MIskiewicz)......................
Burliga (Jovanovic), Chavez (Czekaj), Głowacki (Jaliens), .. Dudu (Bunoza)
Małecki (Iliev), Wilk (Sobolewski),.... Melikson (Chrapek)..... Kirm (Rojewski ?)
................ Genkov (Sikorski), Quioto (Szewczyk).......................................

No szału nie ma ....
Najgorzej w ataku
Ostatnio edytowane przez Grantar : 25.06.2012 o godz. 08:26.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując