Czyli obecna kadra + Dudu, Sikorski, Głowacki, Quioto.
Szału nie ma, ale tego można było się spodziewać.
Pareiko
?(Miśkiewicz,Jovanić)
Jovanović(Burliga) -
Głowacki(Czekaj) -
Chavez(Bunoza) -
Dudu
Iliev(Szewczyk) -
Wilk(Brud) -
Melikson(Chrapek) -
Sobolewski(Uryga) -
Małecki(Kirm)
Genkow(Quioto,Sikorski)
Gargułę wykluczam, bo nie wyobrażam sobie, że miałby nadal dla nas grać...
Jaliens pewnie też odejdzie.