bonawentura napisał(a):

Oczywiście, że są pieniądze. Problem w tym, że jeśli będą rozdysponowane przez ludzi, którzy teraz są w zarządzie klubu, to zostaną "przejedzone" na niskiej jakości zawodników, a kierunek "bałkański" wcale nie jest i nie powinien być tak interesujący dla naszych skautów. Gracze bałkańscy średnio radzą sobie w Polsce i więcej jest niewypałów, niczym pozostałości po wojnie w Kosowie ;-)
Pozwolę się nie zgodzić z obiema tezami. Brudowi dałbym czas. Nie gra on super, ale predyspozycje piłkarskie z pewnością posiada. Dałbym mu jeszcze rok szansy, by się sprawdził. Nie w pierwszym składzie, ale może z ławki. Martwi mnie też to, że oceniamy Bruda z perspektywy ostatniego sezonu, gdzie nic nikomu nie wychodziło. Zawsze będę powtarzał, że konieczny jest nam dobry defensywny pomocnik, bo ani Wilk, ani Sobolewski w przyszłym sezonie nas nie zbawi. Takiego gracza powinniśmy na gwałt poszukać. Jakiegoś dobrego zawodnika. Od postawy jednego gracza środka pola może zależeć gra przyszłoroczna Wisły i odmienić oblicze tego zespołu.
|
Z Bałkańcami można łatwo zrobić taki interes żeby wszystkim było dobrze (klubowi w ostatniej kolejności) więc to bardzo interesujący rynek dla naszych skautów..

Popatrz jak piłkarz biega, jaką ma szybkość, sprawność, zwinność, koordynację itp. i przestań się łudzić. Dać kartę do ręki i niech szuka szczęścia w świecie.