Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57247
Stary 24.06.2012, 21:29
milosz napisał(a):Wyświetl post
Tyle , ze to tylko uzupełnienia, a Wiśle potrzebne są transfery, zaś środki podobno jednak są, bo jak przypomniał Pablo84, sam Bednarz powiedział , że
Cytat:
- "Część zawodników będziemy chcieli pozyskać tanio, ale mamy też sporą, jak na te możliwości, kwotę na pozyskanie nowych zawodników ". http://www.wislakrakow.com/www/showa...hlight=Bednarz
Oczywiście, że są pieniądze. Problem w tym, że jeśli będą rozdysponowane przez ludzi, którzy teraz są w zarządzie klubu, to zostaną "przejedzone" na niskiej jakości zawodników, a kierunek "bałkański" wcale nie jest i nie powinien być tak interesujący dla naszych skautów. Gracze bałkańscy średnio radzą sobie w Polsce i więcej jest niewypałów, niczym pozostałości po wojnie w Kosowie ;-)

Revolver napisał(a):Wyświetl post
Chrapkowi bezsprzecznie powinno się dać szansę, ale Brud niestety zdążył pokazać, że do Wisły się nie nadaje. Można go ewentualnie wypożyczyć, ale raczej po roku nie wróci z jakiegoś Piasta jako geniusz środka pola.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Brud taki beznadziejny nie jest, ale to nie poziom Ekstraklasy. Wykorzystajmy problemy GKS Bełchatów i Widzewa Łódź i go tam wypożyczmy. Jedyna nadzieja, aby zaczął grać. Chłopak jeżeli będzie regularnie grał to może kiedyś przyda nam się jako rezerwowy. Może zdarzy się cud (a w cuda przyznam, że wierzę) i będzie grał jak z nut.
Pozwolę się nie zgodzić z obiema tezami. Brudowi dałbym czas. Nie gra on super, ale predyspozycje piłkarskie z pewnością posiada. Dałbym mu jeszcze rok szansy, by się sprawdził. Nie w pierwszym składzie, ale może z ławki. Martwi mnie też to, że oceniamy Bruda z perspektywy ostatniego sezonu, gdzie nic nikomu nie wychodziło. Zawsze będę powtarzał, że konieczny jest nam dobry defensywny pomocnik, bo ani Wilk, ani Sobolewski w przyszłym sezonie nas nie zbawi. Takiego gracza powinniśmy na gwałt poszukać. Jakiegoś dobrego zawodnika. Od postawy jednego gracza środka pola może zależeć gra przyszłoroczna Wisły i odmienić oblicze tego zespołu.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 24.06.2012 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując