Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
Od: 01.2011
Offline
#
1203
24.06.2012, 20:55
Popieram wypowiedź Igoratsw. Mam ten telefon od Lutego i naprawdę daje radę.
Kamil17ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil17ABG
Znajdź inne posty napisane przez Kamil17ABG