Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57244
Stary 24.06.2012, 20:52
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Więc zgłoś się na scouta, skoro potrafisz zauważyć, że „jakiś gówniarz ma talent” Będzie zabawa. Od Zdzisia gorszy i tak pewnie nie będziesz.
A co w tym dziwnego że zauważyłem że jakiś gówniarz ma talent? Widać powiedziałem coś bardzo śmiesznego skoro zacząłeś się turlać. Myślisz że scouci to skąd się biorą? Jakieś specjalne szkoły kończą? To po prostu są byli piłkarze. Różnicą między mną a nimi jest ich zdecydowanie większe obycie i gra na wyższym poziomie.
Nie twierdze że byłbym dobrym scoutem - pewnie byłbym słaby. To że zważyłem u kogoś talent nie znaczy że zważyłbym go u kogoś innego. Chce ci tylko uświadomić że jeżeli ktoś gra w piłkę nie tylko na PS to jest w stanie dostrzec pewne rzeczy. I być może tak właśnie było w przypadku Fialo.
Odpowiedz cytując