Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57241
Stary 24.06.2012, 20:45
Brud dostał już kilka szans i się nie sprawdził, więc jemu w Wiśle powinno być już pod górkę, ale Chrapek jest w innej sytuacji i należałoby go sprawdzać, bez uprzedzeń, ale i bez zbędnej , a widocznej na tym forum euforii, ot sprawdzam i wiem .. Na przykład Czekaj powinien jeszcze .. poczekać na grę w pierwszej jedenastce, ale jako zmiennik już grać powinien.

Tyle , ze to tylko uzupełnienia, a Wiśle potrzebne są transfery, zaś środki podobno jednak są, bo jak przypomniał Pablo84, sam Bednarz powiedział , że
Cytat:
- "Część zawodników będziemy chcieli pozyskać tanio, ale mamy też sporą, jak na te możliwości, kwotę na pozyskanie nowych zawodników ". http://www.wislakrakow.com/www/showa...hlight=Bednarz
Odpowiedz cytując