bonawentura napisał(a):

|
Chrapek i Brud powinni zostać i rządzić środkiem. Zwłaszcza Chrapek. I tego piłkarza widziałbym w przyszłym sezonie w środku linii od pierwszej minuty. Należy odważnie postawić na młodych piłkarzy. Trzeba jednak dodać, że środek jest mimo to tragiczny i ta pozycja wymaga wzmocnienia. Bo Wilk jest bardzo słaby i powinniśmy kogoś innego jako defensywnego
|
A Kowalski powinien rządzić obroną..

Więcej spokoju Panowie. Brud to powinien rządzić środkiem (może) w Garbarni. Chrapka nie widziałem. Za to apeluję o minuty na boisku dla Urygi jeśli będzie zdrowy.